Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka

  /  1939

gdzie to? 1939
1939
1939 1939

gdzie to?

Wysłał:  chrisfox

2_1190830587.jpg




roox30.09.2008 12:51:15

Czerniakowska u zbiegu z Chełmską


giga477.08.2009 20:31:08

W związku z moją niedawną wycieczkę na Nowa Pragę w ubiegła niedzielę ,mam skojarzenie ,ze jest to ulica Strzelecka.Obydwa budynki zgadzają się ten z balkonami wygląda jak Strzelecka 22,natomiast niski to dom Ksawerego Konopackiego ponoć najstarszy budynek w tej części dzielnicy(1868 r.).Wybieram się ponownie za tydzień,więc jeszcze popatrzę.


lipton20.09.2009 17:06:36

Kolega Roox ma rację. To skrzyżowanie Chełmska x Czerniakowska - widoczna dawna pętla tramwajowa "Wojtówka" funkcjonująca na zasadzie trójkąta torowego (kraniec linii 2).

A co do Strzeleckiej, to ona nigdy nie była taka szeroka. Posiadała (i w większości nadal posiada) również bardziej zwartą zabudowę.






                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 0.013 seconds, 11 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usługi w Brześciu Kujawskim waszestrony.com przegrywanie vhs. przegrywanie kaset vhs w polsce https://www.sleephotelscopenhagen.com