Forum Stowarzyszenia
Czy to Warszawa?
Wysłał: Wierzbowa
Zapomnialem opisaćo prawej wylot ulicy Mylnej
Oczywiście widoczna zabudowa pomiędzy rozwidleniem Nowolipia i Mylnej