Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 9.07.2010 15:47:15

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

afrykańskie lato w mieście

(zanim mnie ktoś ubiegnie, dając tym samym do zrozumienia, że nie jestem życzliwy takim inicjatywom)


W ramach "Afrykańskiego lata w mieście" najmłodsi i trochę starsi mieszkańcy Warszawy będą mogli pójść na koncert, warsztaty, spotkania z Afrykanami i Afryką. Będą afrykańskie warkoczyki, będzie opowiadanie historii, wspólna gra na bębnach, taniec i wiele innych atrakcji.
Opowiadania, warsztaty i spotkania z Afryką będą połączone ze wspólnym rysowaniem, pokazami slajdów i filmów. Afryka zagra, zaśpiewa i wystąpi w Centrum Kultury "Łowicka", ul. Łowicka 21. Każda sobota z Afryką będzie podzielona na dwie części: warsztatową i koncertową.
Akcja rozpoczyna się w tę sobotę, 10 lipca, i potrwa do początku września. W każdą wakacyjną sobotę w CK Łowicka pojawią się artyści reprezentujący różne tradycje, afrykańskie kraje i muzyczne style.

W programie:

godz. 18-20

warsztaty "Jaka to muzyka?", spotkanie z afrykańską muzyką. Afrykańscy didżeje mieszkający w Warszawie wprowadzą uczestników tych warsztatów w świat współczesnej muzyki z Afryki, która brzmi inaczej niż ta grana na bębnach. Przewidziane są dwa spotkania. Prowadzenie pierwszego spotkania DJ Steve z Tanzanii.

Warsztaty robienia warkoczyków - Warkoczyki to jedna z najbardziej znanych afrykańskich fryzur. Moda na afro-warkoczyki przywędrowała także do Europy. Podczas warsztatu najmłodsi będą mogli nauczyć się robienia warkoczyków pod okiem Afrykanek, które potrafią zapleść włosy w misterne sploty i zrobić każdego na afro.

Godz. 20-21

koncert zespołu Djolof Man. To grupa złożona z senegalskich muzyków. Inspiracją dla ich muzyki jest ich rodzinny Senegal, blues i reggae. Grupa występuje w składzie: Mamadou Diouf, Pako Sarr i Mohamed M'Bow.



Te warkoczyki, to bym sobie chętnie zrobił.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 9.07.2010 22:29:51

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: afrykańskie lato w mieście

Ilianne:

   

chrisfox napisał:

Te warkoczyki, to bym sobie chętnie zrobił.

A jak ja chciałam to była awantura...


Tego nie pisałem ja. To post mojej córeczki, której się wkleił dwukrotnie, a kiedy go próbowałem ucywilizować, wyparował całkiem Przykro mi w związku z tym bardzo. O tyle dobrze, że ponieważ skopiowałem wcześniej tekst, zawartość się nie zmieniła.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 9.07.2010 22:33:01

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: afrykańskie lato w mieście

Tobie by nie było tak ładnie, jak mnie.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 10.07.2010 00:31:14

 emka 1471

Użytkownik

Skąd: mówią, że z folwarku Rakowiec
Zarejestrowany: 26.12.2008
Posty: 651

Re: afrykańskie lato w mieście

Krzysztof z warkoczykami (łomatko)... chyba jednak wolę wersję z bużką Madzi
Dodam jeszcze takie coś - im owoc bardziej zakazany tym bardziej nęci. A niech sobie zrobi bo jak nie, to jeszcze Waszym wnukom zacznie zaplatać

Offline

 

#5 10.07.2010 00:39:47

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: afrykańskie lato w mieście

Nie ma zgody. Natomiast ja bym sobie warkoczyki zrobił, żeby podkreślić tolerancję i życzliwe zainteresowanie wielokulturowością. Modne to, trzeba iść z duchem czasu, nie wolno zostawać w tyle.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Čatež ob Savi hotels-world Hotels Samoa