Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 21.07.2010 14:27:33

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Plac Grzybowski

Nie miałem tam zinwentaryzowanego całego żeliwa, jednak coś niecoś pamiętałem, toteż wielka była moja złość, gdy wiosną ujrzałem rozbebeszoną nawierzchnię i powyrywane wszelkie pokrywy przy wylocie Próżnej. Byłem tam wczoraj i - muszę przyznać - miałem ochotę klęknąć i ucałować kawał brudnego żeliwa. Okrągła pokrywa PAST wróciła - może nawet odrobinkę odczyszczona. Piękna, jak przedtem. A kawałek w bok, z powrotem umieścili też "podkówkową" GM-kę. Jeśli od tej pory tak się będzie remontować warszawskie ulice, być może zostanę zwolennikiem remontów.

Róża ma też kolce, wpust jezdniowy obok widziałem współczesny - ale jakiś dobry początek zrobiono.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz HĂŠbergement Guyana Chalet Porto Said Tourist Resort