Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 15.02.2012 20:27:19

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Piątek, 17 lutego - KNHW UW zaprasza.

Zapraszam na najbliższe spotkanie KNHW UW, które odbędzie się w najbliższy piątek ,17 lutego, o godz. 16.30, w Instytucie Historycznym UW (sala zostanie podana do wiadomości jutro).

Poza paroma sprawami wewnątrzorganizacyjnymi, będę miała również na początku owego spotkania przyjemność wygłosić rozszerzoną wersję swojego wystąpienia konferencyjnego (m. in. z IX Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Historyków Wojskowości, która odbyła się w grudniu w Lublinie), pt.: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych w Powstaniu Warszawskim.

Offline

 

#2 17.02.2012 21:13:33

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Piątek, 17 lutego - KNHW UW zaprasza.

Kochani,

Najmocniej przepraszam Wszystkich uczestników dzisiejszego spotkania za swoją nieobecność, tym bardziej, że poza tradycyjnym poprowadzeniem spraw organizacyjnych miałam dzisiaj również referować. Zdarzyło mi się coś takiego pierwszy i – mam nadzieję – ostatni raz w życiu. Niestety, zawiniły warunki komunikacyjne w sparaliżowanej śniegiem Warszawie (swoją drogą, zima znowu zaskoczyła drogowców? Faktycznie, śnieg w lutym to już przegięcie), jeszcze tuż po 16tej myślałam, że uda mi się dojechać, choć z opóźnieniem, finalnie jednak i to okazało się niewykonalne.
Wystąpienie moje zostaje więc niniejszym przeniesione na za tydzień, ale dokładne informacje na ten temat, będę rozsyłać po potwierdzeniu drugiego referenta.
Jeszcze raz przepraszam za dzisiejszą wpadkę.

Offline

 

#3 18.02.2012 23:33:43

 Antyk

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 4.11.2010
Posty: 245

Re: Piątek, 17 lutego - KNHW UW zaprasza.

Przeprosiny oczywiście przyjęte. Skuszony perspektywą referatu o PWPW w PW (fajny skrót ) przybyłem punktualnie do IHUW i spokojnie zacząłem szukać info o nr. sali. Niestety, bez rezultatu, bo takiej info nie było i po dłuższym czasie zwiedzania (skądinąd miłego-wszyscy b. mili, ale nikt nic nie wie) znalazłem samodzielnie właściwą  salę. Widać przy braku siły zwierzchniej inicjatywa oddolna nie uruchamia się   Pozdrawiam. A.


Wszystko, co patriotyzmu i historycznego dotyczy uczucia, tak wielkie jest i wielmożne w narodzie tym, iż zaiste że kapelusz zdejmam przed ulicznikiem warszawskim - ale - ale wszystko to, czego nie od patriotyzmu, czego nie od narodowego, ale czego od społecznego uczucia wymaga się, to jest tak początkujące, małe i prawie nikczemne, że strach wspominać o tym !
C.K.N

Offline

 

#4 19.02.2012 01:21:20

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Piątek, 17 lutego - KNHW UW zaprasza.

Antyk napisał:

Przeprosiny oczywiście przyjęte. Skuszony perspektywą referatu o PWPW w PW (fajny skrót ) przybyłem punktualnie do IHUW i spokojnie zacząłem szukać info o nr. sali. Niestety, bez rezultatu, bo takiej info nie było i po dłuższym czasie zwiedzania (skądinąd miłego-wszyscy b. mili, ale nikt nic nie wie) znalazłem samodzielnie właściwą  salę. Widać przy braku siły zwierzchniej inicjatywa oddolna nie uruchamia się   Pozdrawiam. A.

O, a to bardzo istotna dla mnie informacja, dziękuję. W imieniu Tego, który nie dopełnił swoich obowiązków, tym bardziej przepraszam. Muszę sobie sprawić dywanik.
Jak nie masz jeszcze dość, to zapraszam za tydzień, ustalam właśnie drugiego referenta, z dużym doświadczeniem badawczym i umiejętnością bardzo ciekawego przedstawienia wyników swoich ustaleń.

Offline

 

#5 23.02.2012 00:50:26

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Piątek, 17 lutego - KNHW UW zaprasza.

Piątkowe spotkanie odbędzie się o godz. 16.30 w sali nr 6 (III p.) Instytutu Historycznego UW.
Poza moim zaległym produkowaniem, mgr Michał Janik wygłosi także referat pt.: Dobry wojak Franciszek Krzystyniak. Obraz armii austro-węgierskiej i pierwszej wojny światowej w relacji galicyjskiego rekruta.
Serdecznie zapraszamy!

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://wieruszow.zbiorniki-na-szambo.pl Betonové septiky Chvaletice Spolehlivé řešení pro mapa fotowoltaiki detektory metali przegrywanie kaset vhs