Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 27.06.2013 12:25:52

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

kąpieliska dla zmotoryzowanych

McDrive od dawna nikogo nie dziwi, jakiś czas temu na Płochocińskiej funkcjonowało (jeszcze jest?) pierwsze w Warszawie kino dla zmotoryzowanych, dziś coraz modniejsza w mieście staje się kolejna forma uprzyjemniania życia posiadaczom samochodów - kąpieliska, gdzie można się ochłodzić bez opuszczania pojazdu. Dla popularyzacji tej nowej świeckiej tradycji, ukazała się nawet mapka pokazująca, gdzie zmotoryzowani mogą się zanurzyć na Targówku: https://maps.google.pl/maps/ms?msa=0&ms … urce=embed Targówek - Wenecja wschodu?

Od siebie dorzucę jeszcze Stojanowską. Niech tylko chwilkę popada, połowa długości ulicy staje się rozlewiskiem. A na Kraśnickiej przy wjeździe na wiadukt od strony Utraty, parę lat temu całkowicie zalało mi silnik i jeszcze zmyło tablicę rejestracyjną


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 27.06.2013 13:55:54

 weldon

Użytkownik

19455822
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 4.03.2011
Posty: 1184
WWW

Re: kąpieliska dla zmotoryzowanych

chrisfox napisał:

... parę lat temu całkowicie zalało mi silnik

To wszystko, Panie, przez te elektronikie.
Porządnego diesla by nie zalało

Mnie intryguje co innego - czy tam były rozlewiska, jak ludzie nie mieszkali?

Bo u mnie to jest tak, że tam, gdzie kiedyś Olendrowie mieszkali i łachy były, co na wiosnę jeszcze za moich czasów tak zalewało, że pontonem pływałem,
to dziś osiedla budują, zasypują rowy melioracyjne, betonują podwórka, coby przypadkiem woda w ziemię nie wsiąkała i też płaczą, że ich na wiosnę zalewa,
a jak powódź idzie, to nas w telewizji pokazują, taki strach.

Mówią, że to przez bobry w Kampinosie i każą się zwierzątek pozbywać 

Może na tym Targówku też bobry mieszkają?

Offline

 

#3 27.06.2013 14:41:50

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: kąpieliska dla zmotoryzowanych

weldon napisał:

Porządnego diesla by nie zalało

Oczywiście, że w takiej sytuacji by zalało. Gdyby zamiast powietrza dostał wody, nic by traktorowi nie pomogło, że pozbawiony elektroniki.

A bobry na Targówku, owszem, od dawna mieszkają i bardzo sobie chwalą . Sporo ich choćby tuż obok Urzędu Dzielnicy.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 27.06.2013 15:28:23

 weldon

Użytkownik

19455822
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 4.03.2011
Posty: 1184
WWW

Re: kąpieliska dla zmotoryzowanych

No to mów od razu, że miałeś źle zrobiony wlot powietrza, a nie, że kałuża była głęboka

Ja tak się dopytuję, czy tam woda kiedyś stała, bo koło mnie zawsze sucho było, pole, żadnej wody tam nie uświadczyłem do czasu, jak ktoś nie wpadł na genialny pomysł wybudowania tam kilku domków i poprowadzenia osiedlowej uliczki ...
Od tej pory po każdym deszczu mam takie jeziora, a ci, co sobie te domy wybudowali i zabetonowali podwórka tak, że cała woda z ich dachów wylatuje na ulice, robiąc te piękne jeziorka, teraz latają po okolicy i szukają winnych

Co to znaczy?:
Warning: require(./mod_modern_bbcode.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /var/www/pun.pl/post.php on line 557

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required './mod_modern_bbcode.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /var/www/pun.pl/post.php on line 557


Mam tak, jak sobie podgląd posta robię.

Robiłem - wróciło do normy

Offline

 

#5 27.06.2013 15:50:44

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 854

Re: kąpieliska dla zmotoryzowanych

Ze trzy lata temu byłem w "bebziku" na spotkaniu poświęconym tego typu miejscom. Miasto ma ich listę, która ma... kilka stron. I co?  I po każdym większym deszczu dalej to samo. A TT "przeszła już samą siebie" ostatnio

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové septiky Chvaletice Spolehlivé řešení pro przegrywanie kaset vhs warszawa