Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 7.05.2017 15:53:13

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Targówek z siodełka

Ja to poważnie? Samemu mi nieco trudno uwierzyć, ale i owszem. Fakt, kilkadziesiąt lat temu naprawdę ostro na rowerze jeździłem. Potem mi trochę z różnych przyczyn przeszło, jednak wciąż doceniam urok dwóch kółek. Jakiś czas temu zaproponowano nam poprowadzenie rowerowej przejażdżki po dzielnicy. w której spędziłem pół życia (aha, akurat teraz ten moment przypada - pół na Muranowie i pół na Targówku). Tak więc, zapraszamy

Rzecz jest organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji "Odjazdowy Bibliotekarz" i oczywiście ma coś niecoś wspólnego z namawianiem do czytania - czemu się zresztą nie sprzeciwiam Firmuje to wydarzenie Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek a my przejedziemy się (owszem, przez nas przygotowaną trasą) razem z uczestnikami i trochę im po drodze poopowiadamy. Zaczniemy z Bródna, przejedziemy przez Zacisze na Targówek Fabryczny, potem Utrata, Elsnerów, znów Zacisze i meta na terenie dawnego AGRIL-u. Ognisko, kiełbaski, quiz dla najmłodszych, wymiana książek, pokazy pierwszej pomocy... Jeśli pogoda dopisze, powinno być świetnie - jeśli nie, będzie tylko ciekawie Trasa ma niecałe 15 kilometrów, zamierzamy ją pokonać w jakieś trzy godziny.

Startujemy w sobotę 13 maja o 10.00 spod Biblioteki Publicznej przy św. Wincentego 85. Wydarzenie na fb m. in tu: https://www.facebook.com/events/1929437897268087/


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles Alemania El Salvador Alojamento Alemanha