Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 17.05.2010 08:12:21

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Sprawiedliwi

Zamiennik mojego Ulubionego Serialu. Zdawało mi się, że tak będzie. Tymczasem, rzecz jest (to oczywiście moja - choć nie tylko moja - bardzo subiektywna opinia) całkiem inna. Zamiast głupawej historyjki o Mocno Ciemnych, mamy dość rzetelnie pokazaną okupację. Bez fajerwerków i co chwila pokazywanych autentycznych obrazów, bardzo chyba skromnymi środkami, zrealizowano coś, co naprawdę mogę oglądać. Zdarzają się - owszem (no przecie, musiałem coś znaleźć ) - niekiedy błędy, są to jednak rzeczy na tyle nieistotne - zwłaszcza wobec udanej całości - że jestem skłonny przymknąć oko. Nie wiem, co będzie dalej, ten serial (może za wyjątkiem gwałcących mój delikatny słuch scen, gdy pewna Pani co chwila wydaje z siebie wciąż ten sam kawałek strasznego dźwięku) naprawdę całkiem mi się spodobał.

Żeby nie przechwalić: odcinki są irytująco krótkie - ale to już pewnie jest spowodowane zamówieniem Najjaśniejszej Telewizorni. Następny polski serial o okupacji zapewne zostanie pocięty na kawałki piętnasto-dwudziestominutowe. W końcu ile taki jeden z drugim widz może naraz ogarnąć?


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 18.05.2010 20:09:58

 emka 1471

Użytkownik

Skąd: mówią, że z folwarku Rakowiec
Zarejestrowany: 26.12.2008
Posty: 651

Re: Sprawiedliwi

chrisfox napisał:

zrealizowano coś, co naprawdę mogę oglądać (...)Żeby nie przechwalić: odcinki są irytująco krótkie

Udało mi się zerknąć jedynie na fragmenty kilku odcinków.
Gdybym mogła prosić o więcej opinii na temat tego filmu a przy okazji zadam skromne pytanie czy ktoś go może nagrywa?....

Offline

 

#3 18.05.2010 20:54:46

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Sprawiedliwi

Dobrze, że Ty prosisz - mnie, jak widać, nikt nie chciał niczego dopowiedzieć. Boja się, że pochwalą a ja potem wykonam jakąś woltę? A może nikt oprócz mnie tego nie ogląda? Oczywiście najbardziej prawdopodobne jest zupełnie co innego


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Olhos de Água www.worldhotels-in.com worldhotels-in.com