Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 25.05.2010 09:35:33

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Muzeum Gazownictwa - wyjątkowo - dostępne w sobotę 29 maja 2010

Wkleję:

Fundacja Hereditas

zaprasza na inaugurację 3. edycji festiwalu

"Warszawskie dziedzictwo postindustrialne. Warsztaty - wystawy - prezentacje"

w dniu 29 maja 2010 (sobota), o godz. 11.00
w Gazowni Warszawskiej, ul. Kasprzaka 25

W ramach otwarcia zapraszamy na prelekcje, połączone ze zwiedzaniem Muzeum Gazownictwa:

    * "Gazownia Warszawska - historia, obiekty, dziedzictwo" - Zygmunt Marszałek, Dyrektor Muzeum Gazowni Warszawskiej
    * "Wielokulturowe korzenie warszawskiego dziedzictwa postindustrialnego" - Michał Krasucki

Więcej informacji o programie festiwalu na stronie: www.fundacja-hereditas.pl (zakładka Projekty 2010).

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy
Partnerzy: PGNiG, Muzeum Gazownictwa

Szczegółowe informacje:
Fundacja Hereditas
ul. Marszałkowska 4 lok. 4, Warszawa
tel. 022 353 83 30
fax 022 353 83 31
www.fundacja-hereditas.pl


Trochę ostatnio było tu - owszem, całkiem uzasadnionych - narzekań na dostępność Muzeum Gazownictwa. Ja się w sobotę wybrać tam nie jestem w stanie, ale że ostatnio byłem dwukrotnie, może jakoś to przeżyję (choć chętnie bym znów poszedł). Natomiast tym, którym się do tej pory wejść tam nie udawało, bardzo polecam. Będziecie zachwyceni - chyba, że ktoś nie lubi starych budynków i archaicznego żelastwa


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Easy Stay Velingrad