Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 16.11.2010 01:33:52

michel

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 17.03.2007
Posty: 631

Zaginione ulice

Myślę, że taki wątek by się przydał. w końcu nie tylko Smętna wsiąkła. Zanim coś sam sklecę (myślę o tym od dawna, ale jak wiadomo myślenie ma kolosalna przyszłość czyli nic  z niego nie wynika w teraźniejszości) polecam opis ulicy Kłopot niejakiego Hrabi Piotra http://fenomenwarszawy.blogspot.com/.

Offline

 

#2 16.11.2010 09:55:55

ewahanna

Użytkownik

Zarejestrowany: 9.07.2008
Posty: 129

Re: Zaginione ulice

Z tego co widac na ortofotomapie, przebieg ulicy Klopot zmienil sie znacznie od tego, ktory mamy na mapkach przez Ciebie zamieszczonych. Ulica przesunela sie znacznie na wschod i stala sie zygzakowata. Pokorna tez jest juz szczatkowa.

A pomysl z tematem "Zaginione uliczki", uwazam, jest bardzo dobry. Ciekawe to na to szef.

Offline

 

#3 16.11.2010 10:09:40

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Zaginione ulice

Szef... (po włosku bodajże Capo, w naszej tradycji historycznej się o takim mówiło i pisało raczej przez "k" ) uznaje pomysł za świetny, choć protestuje przeciwko lokalizacji tego pożytecznego wątku - i zaraz go przeniesie, niech i niezalogowani mają trochę uciechy


(i już po chwili...)

Przeniosłem tu, po mękach bolesnego zastanawiania się, co uczynić. Pierwszą myślą był dział Później, niż kiedyś, obawiałem się jednak, że mogą się tu pojawić jakieś wcześniejsze historie i w takim swoim działaniu będę nieprecyzyjny i sprzeniewierzający się własnym pomysłom. Tak więc, wątek znalazł się tu - w końcu taka zaginiona uliczka to też nieraz zakątek, zakamarek... czy wręcz detal (już tylko w naszej pamięci) Przy okazji, przypomnimy sobie nieco ostatnio zapomniany dział naszego forum - taka wewnętrzna promocja

A Hrabiego Piotra znam nawet odrobinę - to mój kursowy kolega, człowiek sympatyczny i o dużej wiedzy
(no, w końcu czasem mogę się pochwalić znajomościami...)


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Chad www.hotelstayfinder.com