Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 4.02.2011 19:11:38

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

"Żołnierze wolności" część II

W czwartek o 21.15 w Kino Polska druga część bolszewickiej epopei. Będzie o Powstaniu i o tym jak to generał "Bór" nie miał ochoty spotkać się z bohaterskimi wysłannikami Rokossowskiego. Oczywiście wg tego filmowego gniota  w Powstaniu walczyło tylko AL.


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#2 4.02.2011 20:01:54

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: "Żołnierze wolności" część II

Ulubiona część mojego starszego dziecka, ja też chętnie zerknę - o ile zdążę wrócić z premiery w "Muranowie". Dzięki


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 11.02.2011 17:36:41

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: "Żołnierze wolności" część II

Te szwabskie tygryski z Powstania jakoś dziwnie przypominały mi tygryski spod Kurska z bolszewickiej epopei "Wyzwolenie". Może kacapy (przepraszam, przecież teraz się bratamy i kochamy na grandę z wschodnimi "braćmi") je specjalnie sprowadzili na potrzeby filmu. Une były robione na podwoziach jakichś "teciaków",  z tego co wiem. Ale fajne były. Dobre były też nasze z "Kolumbów" i "Godziny W" i amerykańskie ze "Złota dla zuchwałych" (jugosłowiańskie).


ZDARZA SIĘ

Offline

 

#4 11.02.2011 17:48:54

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11926
WWW

Re: "Żołnierze wolności" część II

Ano, właśnie. Buda piękna, tylko to nieszczęsne podwozie

A kacapów - jak słusznie zauważyłeś - już raczej nie ma. My teraz bracia, oni teraz już dobrzy. Może i coś tam kiedyś było, ale zapomnijmy czym prędzej, bo się jeszcze Europa na nas obruszy.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ septiky jsou ideĂĄlnĂ­ volbou pro przegrywanie kaset vhs łódz