Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 7.05.2011 17:35:37

Okularnik

Użytkownik

Zarejestrowany: 7.05.2011
Posty: 4

Powitanie

Witam serdecznie.
Jestem nowym użytkownikiem forum, w związku z czym chciałbym niniejszym przywitać się i skrobnąć coś o sobie.
Zacznę może od kadzidła . Przejrzałem przed rejestracją sporą część wątków i jestem pod wrażeniem wiedzy historycznej i merytorycznej forumowiczów. Dzięki Wam mogę wzbogacić swoją wiedzę na temat historii, która zawsze była moim hobby. No i ta masa starych (mniej lub bardziej) fotografii... Pozwala poznać/przypomnieć sobie o rzeczach, ludziach i świecie, który odszedł.
Reasumując - forum jest wspaniałe i z chęcią będę tu wracał, starając się, w miarę moich możliwości wzbogacić je. Na początek może jedno zdjęcie wyszperane na stronie Yad Vashem, którego  chyba tu nie widziałem.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i do miłego poczytania.


Na domiar złego ktoś niewidoczny wśród ciżby bez ustanku dął w mosiężną surmę. Z pewnością nie był to muzyk.

Offline

 

#2 7.05.2011 19:37:36

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Powitanie

Moim zdaniem, to ładne podejście - przywitać się zaraz po rejestracji. Fakt, że przed podjęciem decyzji o rejestracji zapoznałeś się z zawartością forum, też dobrze rokuje. Witaj i czuj się tu dobrze. Moim - i chyba nie tylko moim - zdaniem, to całkiem sympatyczne i niegłupie miejsce Pozdrawiam.

(istniejemy też niewirtualne - i tę formę także polecam)


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#3 7.05.2011 22:28:29

Daros

Moderator

Zarejestrowany: 13.05.2008
Posty: 1854

Re: Powitanie

Witam serdecznie

Offline

 

#4 8.05.2011 09:51:04

ewahanna

Użytkownik

Zarejestrowany: 9.07.2008
Posty: 129

Re: Powitanie

Ja tez Cie witam serdecznie i zapewniam, ze jest to bardzo dobre miejsce spotkan, jak juz boss zaznaczyl, nie tylko wirtualnych, . Tak, wiec sledz kiedy sa spacery, wierz mi, warto.

Offline

 

#5 8.05.2011 14:16:21

 Ilianne

Etatowy Sadysta (Moderator tak zwany)

3476628
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 1099
WWW

Re: Powitanie

Również serdecznie witam:)

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
El Salvador www.ehotelsreviews.com