Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 2.07.2012 19:40:42

SirBartBart

Użytkownik

Zarejestrowany: 2.07.2012
Posty: 2

Powitanie

Witam serdecznie użytkowników forum
Trafiłem tu zupełnie przypadkowo, kilka dni temu i od razu zakochałem się w tym miejscu - to czym się tu zajmujecie bardzo mnie interesuje i inspiruje. Postanowiłem się zatem wreszcie zarejestrować.
O mnie słów kilka - jestem świeżo upieczonym przewodnikiem po Warszawie(egzamin zdany w maju), ale to cudowne miasto skrywa przede mną jeszcze wiele tajemnic i jest ciągle wielkim wyzwaniem. Szczególnie dlatego że mieszkam tu zaledwie 3,5 roku, wcześniej tu właściwie nie bywałem, bo ode mnie z Podkarpacia daleko. No ale jak już się trafi, to się zostaje wciągniętym No i mam nadzieję, że tutaj też zostanę tak wciągnięty!

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2.07.2012 20:51:55

 emka 1471

Użytkownik

Skąd: mówią, że z folwarku Rakowiec
Zarejestrowany: 26.12.2008
Posty: 651

Re: Powitanie

Trafiony, zatopiony, wciągnięty
Witaj na forum

Offline

 

#3 2.07.2012 22:20:34

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

Re: Powitanie

Wciągaj się, wciągaj. Witamy i zachęcamy


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#4 9.07.2012 10:15:55

Yorik

Moderator

Skąd: z Nienacka
Zarejestrowany: 11.03.2007
Posty: 2530

Re: Powitanie

Witaj. Życzę wielu pozytywnych doznań. A propos, to ja też jestem z tzw. Podkarpacia. Ale serce mam w Warszawie.


ZDARZA SIĘ

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl/ Boende Tyskland hotels-world https://www.hotels-world.pl/ ehotelsreviews.com