Forum Stowarzyszenia
Użytkownik
Witam. Ostatnio wędrując po Targówku i zbierając informacje dowiedziałam się o kolejce mareckiej. I tak trafiłam na tę stronę. Żałuję, że tak późno. Interesuję się zapomnianą Warszawą i jej okolicami i mam nadzieję, że jeszcze wszystko przede mną.
Offline
administrator
1I my witamy Owszem - tak mi się wydaje - trochę tu można znaleźć. Owocnych poszukiwań.
Offline
AntykUżytkownik
Witaj Mika,
Jest tu co czytać i co oglądać
Offline