Forum Stowarzyszenia
Użytkownik
Witam wszystkich i dziękuję za współtworzenie tego zacnego forum, które przeglądam już od dłuższego czasu jako gość.
Offline
AntykUżytkownik
Dobry wieczór.
Offline
administrator
1Proszę, faktycznie już wieczór (zagapiłem się trochę ). Witamy.
(i w imieniu wszystkich zamieszanych dziękuję za miłe słowa, tego nigdy dość )
Offline