Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#21 14.07.2008 00:47:47

grzegorz_sykut

Użytkownik

Zarejestrowany: 11.04.2007
Posty: 5

Re: Ciekawostki

To ja pisałem poprzedniego posta, tylko niepoprawnie się zalogowałem/podpisałem
Przepraszam czytających

Grzegorz Sykut

Offline

 

#22 15.07.2008 14:58:45

Mar

Użytkownik

Zarejestrowany: 19.01.2008
Posty: 3

Re: Ciekawostki

Bocznica napisał:

Przy wyjeździe z terenu zakładu istniała jeszcze bocznica do składu paliw CPN, ale nie pamiętam jej wcale i nie wiem kiedy została fizycznie uśmiercona.

Ostatnio byłem tam w styczniu b.r. i tory na terenie składu paliw jeszcze były.
BTW: czy z tej bocznicy korzystał może ktoś jeszcze poza Żelatyną i CPN? Pytam bo wiem że sięgała ona dosyć daleko, aż gdzieś na wysokość Bakutilu...

Offline

 

#23 15.07.2008 15:26:53

grzegorz_sykut

Użytkownik

Zarejestrowany: 11.04.2007
Posty: 5

Re: Ciekawostki

W zasadzie Bakutil to "prawie" też żelatyna. Tory faktycznie ciągnęły się dosyć daleko, pamiętam że jak wchodziło się do lasu zaraz za cmentarzem wojskowym wystarczyło przejść kilkadziesiąt metrów w dół i w lewo, i zaraz za terenem PGKiM był płotek i z widocznym kozłem oporowym wspomnianej bocznicy.

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Włoszczowa BetonovĂŠ septiky jsou ideĂĄlnĂ­ volbou pro przegrywanie kaset vhs warszawa przegrywanie kaset vhs łódz mapa fotowoltaiki