Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 24.03.2012 23:19:02

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11929
WWW

25 marca

1807 – W Wielkiej Brytanii zniesiono niewolnictwo. Teraz pewnie tego żałują.
1957 – Porozumienie o repatriacji ludności polskiej z Kresów Wschodnich. Z Ziem Zagrabionych, w latach 1957-59 szczęśliwie wydostało się 212029 osób.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 25.03.2012 11:16:10

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: 25 marca

2012 godz. 11.00 Most Północny czy jak kto woli Most Marii Curie-Skłodowskiej mimo, że wczoraj hucznie otwarty dziś jeszcze zamknięty. Nareszcie ma zajęcie tzw Straż Miejska, która dzielnie pilnuje barierek.
Zapewne czekają na zamknięcie jakiegoś następnego albo lepiej dwóch. Moja propozycja w tym zakresie to Mosty Łazienkowski i Śląsko-Dąbrowski w pełnym zakresie tzn dla urzędników z ratusza też. Strażników zatrudnionych przy pilnowaniu aby żaden z szarych mieszkańców stolicy nie przejechał mostem można będzie należycie wykorzystać przy zwalczaniu szarej strefy - nielegalnego handlu pietruszką.

Offline

 

#3 25.03.2012 11:21:50

 weldon

Użytkownik

19455822
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 4.03.2011
Posty: 1184
WWW

Re: 25 marca

Podobno o dwunastej ma przejechać kawalkada pierwszych, zabytkowych, samochodów, więc nie ma się co dziwić, nawet, przy zmianie czasu, że jeszcze stoją barierki

Za to zamknęli Wisłostradę, dzięki czemu, ponieważ miałem to na uwadze i o 10 rano, to już wracałem z Centrum na Żoliborz, miałem wielki ubaw obserwując olbrzymi ciągnący korek od placu Wilsona do Bankowego

Jadę na Młociny - może zobaczę  tę kawalkadę?

A może nawet się przejadę tą kładką?

Pozdrawiam

Offline

 

#4 25.03.2012 12:00:45

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: 25 marca

weldon napisał:

ma przejechać kawalkada pierwszych, zabytkowych, samochodów,

I tak będzie już na stałe .......

Offline

 

#5 25.03.2012 14:28:08

 weldon

Użytkownik

19455822
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 4.03.2011
Posty: 1184
WWW

Re: 25 marca

Już stałem w pierwszym korku


Znaczy się, siedziałem w samochodzie którym przejechałem z Młocin na Białołękę


W drugą stroną nie dało rady, ba na wjeździe na most ... też był korek

Offline

 

#6 25.03.2012 16:31:12

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 854

Re: 25 marca

Mechanik Jarząbek napisał:

2012 godz. 11.00 Most Północny czy jak kto woli Most Marii Curie-Skłodowskiej mimo, że wczoraj hucznie otwarty dziś jeszcze zamknięty. Nareszcie ma zajęcie tzw Straż Miejska, która dzielnie pilnuje barierek.

Bo wczoraj nie było żadnego otwarcia, o czym zresztą pisałem już w innym wątku... A Straż Miejska była tam planowo, więc nie wiem po co te wszystkie lamenty.

Offline

 

#7 25.03.2012 19:01:09

Mechanik Jarząbek

Moderator

Zarejestrowany: 9.03.2007
Posty: 1536

Re: 25 marca

lipton napisał:

Bo wczoraj nie było żadnego otwarcia, o czym zresztą pisałem już w innym wątku... A Straż Miejska była tam planowo, więc nie wiem po co te wszystkie lamenty.

Nie lamenty tylko czysta złośliwość spowodowana bezmyślnością urzędników. Oczywiście, że SM była tam planowo ..... sami by tam się nie znaleźli - tak jak nie mogą się znaleźć w miejscu gdzie hałaśliwa młodzież pokrzepiona kilkoma puszeczkami utula do snu mieszkańców, którzy rano muszą odstać swoje zanim dojadą do miejsca pracy.
A skoro wczoraj nie było żadnego otwarcia to wizyta oficjeli była niepotrzebna. Gdyby Tobie przyszło stać codziennie w korkach /rano i po południu/ zapewne inaczej byś reagował.

Offline

 

#8 25.03.2012 23:01:08

lipton

Użytkownik

Zarejestrowany: 20.09.2009
Posty: 854

Re: 25 marca

Mechanik Jarząbek napisał:

lipton napisał:

Bo wczoraj nie było żadnego otwarcia, o czym zresztą pisałem już w innym wątku... A Straż Miejska była tam planowo, więc nie wiem po co te wszystkie lamenty.

A skoro wczoraj nie było żadnego otwarcia to wizyta oficjeli była niepotrzebna.

Z tym musisz się zwrócić bezpośrednio do tych oficjeli...

Mechanik Jarząbek napisał:

Gdyby Tobie przyszło stać codziennie w korkach /rano i po południu/ zapewne inaczej byś reagował.

A na jakiej podstawie wnosisz, że nie stoję w korkach ani rano ani popołudniu?  Jasnowidz czy co?!

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kolejkamarecka.pun.pl