Kolejka Marecka - zaciekawiamy Warszawą



Forum Stowarzyszenia

Ogłoszenie

Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka Aktualności - www.facebook.com/sopw.kolejka.marecka


#1 19.04.2016 10:51:24

chrisfox

administrator

status 1
GG? ni mom i nie bede mioł
Skąd: z getta
Zarejestrowany: 8.03.2007
Posty: 11918
WWW

nareszcie koniec z tow. Lewartowskim?

Czyżby? http://m.onet.pl/wiadomosci/warszawa,w9hq48

Od dawna się zastanawiałem, dlaczego ten aparatczyk z TKRP wciąż na Muranowie funkcjonuje. Może nareszcie poleci w niebyt (gdyż czerwoni raju nie mają, i słusznie) i przywrócą nam Wołyńską?

Tak w ogóle, nie jestem entuzjastą zmieniania nazw ulic. Nie uznaję choćby (ulic, nie postaci) Popiełuszki, Matki Teresy czy Radosława. Jestem stąd - Stołeczna, Budowlana, Babka i koniec (i Leszno też). Jednak ten Lewartowski troszkę mnie raził i dziwił.


Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę

Offline

 

#2 8.05.2016 15:12:16

 Antyk

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 4.11.2010
Posty: 245

Re: nareszcie koniec z tow. Lewartowskim?

Za obronę Stołecznej zostałem odsądzony od czci i wiary na pocz. lat 90-ych. Pomimo, że dobrze pamiętam tego wielkiego kapłana. Niestety gorąca chęć upamiętnienia przegrywa często z elementarnym szacunkiem dla historii miasta.

A z ustawy cieszę się wielce i już słyszę odgłos spadających tabliczek z Al. AL-u

Ostatnio edytowany przez Antyk (8.05.2016 15:12:43)


Wszystko, co patriotyzmu i historycznego dotyczy uczucia, tak wielkie jest i wielmożne w narodzie tym, iż zaiste że kapelusz zdejmam przed ulicznikiem warszawskim - ale - ale wszystko to, czego nie od patriotyzmu, czego nie od narodowego, ale czego od społecznego uczucia wymaga się, to jest tak początkujące, małe i prawie nikczemne, że strach wspominać o tym !
C.K.N

Offline

 

                                 Czasy takie, że na fb też trzeba trochę istnieć - zajrzyjcie do nas i tam. A tu jesteśmy już od dobrych dziesięciu lat :)                                

adres IP


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl www.ehotelsreviews.com https://www.hotels-world.pl/ Alojamiento Sierra Leona